Masáže pro páry Praha 6

Masáže pro páry v salonu „Masáž Gejši“

Jistě jste si již povšimli, že se pocity k vlastnímu parnterovi mění – často ne pozitivně. Neboť bezesné noci jsou minulostí a počáteční pocit zamilovanosti již také není tak silný, jak v počátcích. Stálá předradost na schůzku a potěšení z partnera pomalu vyprchá. Máte před Vámi všední den a jestli je nebo není nudný, to záleží jen na Vás. Rezultát je otázka, co dělat, když pocity ochabnou a člověk hledá něco neobvyklého pro opětovné navrácení vášně. 

Pro dosáhnutí tohoto cíle se s partnerem můžete navzájem překvapit neobyčejnými dárky a tím trochu zpestřit přímočarý a stále stejný život. Jestliže se Vás zmíněné body týkají, měli byste každopádně vyzkoušet naši masáž pro páry.

Erotická masáž pro páry je volba silných mužů, kterým je zachování citů důležité, kteří jsou odhodláni k tomu, zažít se svojí partnerkou romantické chvíle. Je to také volba silných, cílevědomých žen, které nemají strach z toho, přenechat tělo jejich partnera jiné ženě. Díky našim profesionálním masérkám každý pro sebe objeví, jak je mu jeho partner důležitý.  Ručíme Vám zato, že tato erotická pohádka opět probudí dřímající vulkán Vaší vášně a nechá zářit Váš život v nových barvách.  

Stejně tak jako zajímavé divadelní představení má tato masáž pro páry vzrušující momenty.  V našem masážním salonu nabízíme dodatečné programy předehry, které Vám pomohou otevřít dvířka do světa erotiky a přejít k vášnivější masáži. 

Muž a žena se mohou nacházet ve stejné místnosti. V tomto případě vychutnává při přihlížení jeden partner masáž svého parntera. Můžete ale zvolit také 2 různé pokoje, chcete-li zachovat tajuplnost a vychutnat Vaši masáž o samotě. Poté pokryjí naše půvabné a rozkošné masérky Vaše tělo aromatickými oleji a začnou s masáží. Něžným hlazením stimulují naše dívky Vaše smysly a fantazie pomůže v tom, představit si Vašeho parntera tak, jakoby byl částí tohoto erotického aktu.   

Během erotické masáže pro páry se uvolní pocity lásky. Sametové pacičky našich dívek kmitají po Vašem tělu, přičemž přednášejí božskou symfonii dotyků. Ovine Vás obláček ekstáze. Naše dívky si něžně pohrají s nejintimnějšími částmi Vašeho těla, které bude náhle naplněno žhavou touhou. Zaplaví Vás barevná rozkoš a zcela Vás pohltí v úžasné blaženosti. 

Nakonec Vás nechají naše šarmantní masérky splynout! V luxusní atmosféře, při svíčkách a vzrušujících vůních se odehrává poslední fáze masáže pro páry. Vaše intimní spojení vzplane jako nejjasnější ohňostroj božské vášně.

V našem salonu můžete zcela neomezeně prožít Vaše tajné fantazie a sexuální přání. Bouřlivé a přitom něžné tango Vaší lásky ztělesňuje ty emoce, které Vaše duše pro sebe navzájem mají. Láska je mnohostranná a to je překrásné! 

Masáž pro páry je jedinečná zkušenost, která Vám otevře nové horizonty Vašeho sexuálního života. Poznáte, že to může být kreativní, relaxační a naplněné. Páry nebudou jen jednou v jejich vlastním pohodlném hnízdečku ty v našem salonu prožité chvíle opakovat. Proto bude Váš vztah požehnán velmi dlouhou dobu pestrými pocity. A bude-li to opět zapotřebí, jste v našem salonu vždy srdečně vítáni. 

Jste-li sami, doporučujeme klasickou masáž – zvýší Vaše napětí, zlepší Váš všeobecný citový stav, posílí Vás, omladí a dodá energii. Nyní jste připraveni potkat Vaši druhou polovičku.   

Masáže pro mladé ženy v erotickém masážním salonu „Masáž Gejši“

Ženský úsměv dokáže způsobt neuvěřitelné věci, neboť je svádivý a přitahující. Je to jedna velmi hodnotná ženská zbraň, kterou lze kdykoli použít, aniž by byl někdo zraněn. Spokojená, usmívající se žena na sebe upoutává pohledy mužů. 

Ale ve spěchu všedního dne, po náročném pracovním dni, nemá ani nejveselejší a nejšťastnější žena sílu se usmívat. 

Bohužel má tempo všedního dne tu vlastnost, i ty nejhezčí a nejmladčí ženy zunavit. Neustále jsou jejich myšlenky plné důležitých věcí, o čemž svědčí poklesnuté ústní koutky. Je na čase zbavit se únavy pomocí neznámých dojmů a nabít nové energie

© 2014 www.relax-massage.cz / All Rights Reserved.
„Masáž Gejši“. All images and content (C) the original authors.